whatsapp

Hakkımızda

My Moda Yapı Tasarım

İsmail Sarıkaya tarafından 2003 yılında Denizli'de kurulan MY Moda Yapı Tasarım ; Mobilya Dekorasyon, tasarım ve üretim yapan yenilikçi bir firmadır. Genç dinamik kadrosuyla  özel üretim mobilya imalatı, tasarım, projelendirme ve  anahtar teslim tadilat  yapmaktadır. Profesyonel kadrosu, malzeme ve üretim kalitesi ile sürekli değişim içinde olan, dekorasyon sınırlarını ortadan kaldıran çözümleriyle eczane hastane donanımları, mutfak, banyo, çocuk odası, yatak odası, anahtar teslim daireler yapmaktadır.
Yurt içinde ve yurt dışında  birçok alanda hizmet vermeye devam eden firmamız, güçlü kadrosu ve geniş malzeme kartelasıyla kaliteli malzeme kaliteli iş felsefesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ
Farklı düşünce ve yenilikçi bakış açısı
Ekip Ruhu
Müşteri odaklı yaklaşım
Verimlilik ve İstikrar
Başarı ve Memnuniyet
Yaratıcı çözüm odaklı,güvenilir,esnek ve işbirliğine açık olmak.

MİSYONUMUZ
Faaliyet alanlarımızı geliştirerek tüketicilerin yaşam biçimlerine göre özgün ve rahat mobilyalar üreterek trendleri yakalamak.
Kendi çapımızda bir marka oluşumuzla beraber Türk ve Dünya mobilya pazarında Moda Yapı Tasarımı markalaştırarak toplum ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ
Toplum ve dünya trendlerini takip ederek kendi kalite markamızdanödün vermeden dünya markası olma yolunda adımlar atıp Türkiyenin en iyi ilk 10 mobilya firmasından birisi olmaktır.